Sincan'da Özel Kadir Gecesi Programı

Kadir Gecesi’nde eller duayla, kalpler huzurla dolacak. Sincan Belediyesi ve Sincan ilçe Müftülüğü bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi için özel bir program hazırladı. 13 Temmuz Pazartesi gününde gerçekleştirilecek olan programda İlçe Müftülüğü Lale Meydanı’nda vatandaşlara, ilahiler ve dualarla seslenecek. Dualarla taçlandırılacak Kadir Gecesinin huzuru Sincan sokaklarına taşacak.

Sincan’da Kadir Gecesi özel programla taçlandırılacak. Ramazan Akşamı Etkinlikleri ile vatandaşlara Ramazan Ayı’nın eski tadını yaşatmayı amaçlayan Sincan Belediyesi, Kadir Gecesi’nin ruhuna yakışır özel de bir program da hazırladı. Sincan İlçe Müftülüğü ile birlikte hazırlanan programda, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinde Sincan’ın dört bir yanında dualar ve ilahiler yankılanacak. 13 Temmuz Pazartesi günü iftardan sonra başlayacak olan program, Lale Meydanında vatandaşlara unutulmaz bir Kadir Gecesi yaşatacak.

Kadir Gecesinde Sincanlılarla dualarda buluşacaklarını belirten Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna; “Rahmete ve mağfirete vesile olan bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ne tekrar kavuşmanın mutluluğu içersindeyiz. Halkımızın Kadir Gecesi mübarek olsun.” dedi.